Wybierz Miasto: | Poznań | Katowice | Kraków | Warszawa | Wrocław | Trójmiasto | Szczecin | Lublin | Łódź | Białystok | Bydgoszcz | Gorzów | Olsztyn | Opole | Płock | Rzeszów | Słupsk | Zielona Góra |

koordynator szkoleń - praca biurowa

Data opublikowania: 06-04-2018 12:13:35 | Imię i nazwisko: Jan Kowalski | Miejsce: Łódź | 30 razy wyświetlane |

Fundacja Rozwoju Kapitału Ludzkiego
poszukuje pracownika do pracy biurowej w centrum Łodzi na stanowisko –
KOORDYNATOR SZKOLEŃ.

Fundacja
Rozwoju Kapitału Ludzkiego od 12 lat jest organem prowadzącym placówki
oświatowe w 10 miastach w Polsce :

1. Akademia
Dietetyki www.akademiadietetyki.pl

2. Akademia Florystyki
www.akademiaflorystyki.pl

Obydwie
placówki są liderami szkoleń w swoim zakresie tematycznym.

Zadania i
główne obowiązki koordynatora szkoleń:

1.Udzielanie
wyczerpujących informacji o kursach przez telefon.

2.Prowadzenie
bieżącej korespondencji mailowej ze słuchaczami, wykładowcami, instytucjami.

3. Bieżąca
obsługa CMS stron internetowych (wstawianie zdjęć, artykułów, terminów kursów).

4. Bieżące
prowadzenie profili na FB.

5. Poszukiwanie
i wynajem sal na szkolenia , zawieranie umów i potwierdzanie terminów.

6.
Przygotowywanie umów dla wykładowców ( współpraca z biurem księgowym).

7.
Prowadzenie rejestru świadectw i wystawianie świadectw ukończenia kursów.

8. Poszukiwanie
i rekrutacja kandydatów na wykładowców poprzez portale społecznościowe.

Warunki
konieczne:

  • 1.
    Gotowość
    podjęcia pracy od 15 maja 2018.
  • 2.
    Umiejętność
    pracy w CMS stron internetowych (wstawianie zdjęć, artykułów, terminów kursów)
  • 3.
    Biegłe
    posługiwanie się narzędziami Excel , Word i darmowymi programami graficznych
    typu GIMP.
  • 4.
    Budowanie
    aktywnej społeczności na Facebooku.
  • 5.
    Umiejętność
    sprawnego poruszania się po Internecie wyszukiwania i kreowania treści.
  • 6.
    Umiejętność
    udzielania wyczerpujących informacji przez telefon.
  • 7.
    Doświadczenie
    w pracy w NGO lub doświadczenie w zarządzaniu i realizacji projektów EFS lub
    Erasmus plus lub doświadczenie w pracy w biurze podróży lub w obsłudze turystów
    (pilot wycieczek, przewodnik) lub doświadczenie w obsłudze sklepów
    internetowych .

Wykształcenie
wyższe kierunki:

Marketing,
zarzadzanie zasobami ludzkimi turystyka i rekreacja, prawo, ekonomia.

Cechy i kompetencje:

1.Skrupulatność,
komunikatywność, optymizm.

2. Skuteczne
załatwianie spraw.

3. Poszukiwanie
rozwiązań a nie problemów.

4. Planowanie
pracy własnej i raportowanie o rezultatach.

5. Odpowiedzialność.

W zamian
oferujemy:

  • 1.
    Stabilną
    pracę biurową w centrum Łodzi w oparciu o umowę o pracę w godzinach 9-17 od
    poniedziałku do piątku.
  • 2.
  • Stabilne
    adekwatne wynagrodzenie.
  • 3.
    Obiady
    w pracy.
  • 4.
    Urlopy
    latem , a nie w listopadzieJ.
  • 5.
    Zaufanie
    i przyjacielską atmosferę małej firmy.

Prosimy o
przysyłanie CV i listów motywacyjnych na adres:

dw@kapitalludzki.pl

W liście prosimy
o opisanie swoich mocnych i słabych stron zainteresowania.

W aplikacji
prosimy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Rozwoju Kapitału
Ludzkiego, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na
przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem
rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem
poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z
dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.
U. 2016 r. poz. 922).”

Nadesłanych
ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane
oferty

Kontakt Jan Kowalski: koordynator szkoleń - praca biurowa

Telefon: 42 637 23

Wyślij do mnie e-maila z linkami do zarządzać ogłoszeniem

Obserwuj Nas... Dołącz do Nas...

Webhostel na Świecie: Polska, Niemcy, Austria, Szwajcarja, Wielka Brytania, Irlandia
Inne miasta: Wybierz Miasto: | Poznań | Katowice | Kraków | Warszawa | Wrocław | Trójmiasto | Szczecin | Lublin | Łódź | Białystok | Bydgoszcz | Gorzów | Olsztyn | Opole | Płock | Rzeszów | Słupsk | Zielona Góra |